Randa Putra Ft. Rana Safira – Luko Badarah Ulang (Official Music Video)

  • Post category:Songs
  • Post comments:0 Comments



Official Music Video Lagu Minang terbaru Randa Putra ft Rana Lida Luko Badarah Ulang

Music Credits:
Title: Luko Badarah Ulang
Artist: Randa Putra ft Rana Safira
Songwriter: Ajhay Pasma
Arr : Decky Ryan
Video Maker : Ba1m Pro
ยฉ2022 NADI musik

Get link digital store Luko Badarah Ulang https://bfan.link/luko-badarah-ulang

โ™ช Lirik Luko Badarah Ulang โ™ช
——————————————–
Basuluah lai ka bulan tarang
Apo kadayo bulan tatutuik awan
Malang nasib ko malang
Cinto nan dijodohkan
Indak ado mambari kahidupan
Kini jo panyasalan cinto den baok pulang
Mancari uda nan dulu disayang

Lah sudah urang basiang padi
Rumpuik sahalai indak urang sisokan
Dulu satangah mati cinto denai harokkan
Batarimo pilihan urang tuo
Ibo hati di dado dihino dicaraco
Adiak biakan denai manangguang surang

Tapadiah bana uda ruponyo
Manjadi dandam kanangan cinto kito
Baraso lai ado harapan
Mangkonyo denai babaliak pulang

Usah di ingek di kana juo
Mambuek luko badarah ulang
Di hati denai lah mulai lupo
Usahlah adik datang baibo juo

Maafkanlah denai maafkanlah sayang
Tarimolah maaf denai oi uda

Bukannyo tak nio denia manarimo
Tapi hati lah talanjua taluko

NADI musik digital Merupakan Perusahaan Music Terbaik Indonesia, Jangan lupa selalu Tonton Karya – Karya Terbaik kami dengan cara Subscribe Channel ini, Like dan Share Konten – konten kami agar kami dapat selalu menghadirkan Musik berkualitas di Pecinta Musik Semuanya.

Subscribe NADI musik digital here : https://smarturl.it/nadimusikdigital
PlayList Official Music Video https://smarturl.it/nadimusikplaylist

Top single NADI musik digital
01. Relaku Mengalah https://bfan.link/relakumengalah
02. Buih Jadi Permadani https://bfan.link/buihjadipermadani
03. Seso Panyasalan https://bfan.link/seso-panyasalan
04. Harusnya Kau Kembali https://bfan.link/harusnya-kau-kembali
05. Anugerah Cinta https://bfan.link/anugerah-cinta
06. Usah Dikana Kana https://bfan.link/usah-dikana-kana
07. Tak Sedalam Ini https://bfan.link/tak-sedalam-ini-rk
08. Bertaruh Dalam Cinta https://bfan.link/bertaruh-dalam-cinta
09. Ku Butuh Kau Menjauh https://bfan.link/ku-butuh-kau-menjauh
10. Cemburuku Karna Cinta https://bfan.link/cemburuku-karna-cinta

Find us on :
Facebook : https://smarturl.it/nadimusikfb
Instagram : https://smarturl.it/nadimusikig
TikTok : https://smarturl.it/nadimusiktiktok

Hubungi Kami : Telp/WA: +62877871528 (baimpro)
YouTube Business Inquiries : admin@nadimusik.com
โ„—Nadi Musik Group

#randaputra
#randaputraftranasafira
#lukobadarahulang
#nadimusik
#Randa #Putra #Rana #Safira #Luko #Badarah #Ulang #Official #Music #Video
NADI musik digital

Leave a Reply